8Q-24.000MAAQ-T 1.6x1.2 XTAL  30ppm 30ppm 10pF
Mfr Part #:
8Q-24.000MAAQ-T
Mfr Name: FTS
FTS
Description:
1.6x1.2 XTAL 30ppm 30ppm 10pF
Stock on Request
8Q-24.000MAAQ-T Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
8Q-24.000MAAQ-T Description
Short technical summary and product information.
1.6x1.2 XTAL 30ppm 30ppm 10pF
8Q-24.000MAAQ-T Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
8Q-24.000MAAQ-T Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
8Q-24.000MAAQ-T
8Q-24.000MAAQ-T
TXC Corporation
CRYSTAL 24MHZ 10PF SMD