8532R-15H FIXED IND 15UH 2.97A 40 MOHM SMD
Mfr Part #:
8532R-15H
Mfr Name: API Delevan Inc.
API Delevan Inc.
Description:
FIXED IND 15UH 2.97A 40 MOHM SMD
Stock on Request
8532R-15H Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
8532R-15H Description
Short technical summary and product information.