830003206B WE-XTAL QUARTZ CRYSTAL 12.0 MHZ;
Mfr Part #:
830003206B
Mfr Name: Würth Elektronik
Würth Elektronik
Description:
WE-XTAL QUARTZ CRYSTAL 12.0 MHZ;
Stock on Request
830003206B Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
830003206B Description
Short technical summary and product information.
830003206B Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
830003206B Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
LFXTAL003206BULK
LFXTAL003206BULK
IQD Frequency Products
CRYSTAL 12.0000MHZ 30PF TH