830003177B WE-XTAL QUARTZ CRYSTAL 20.0 MHZ;
Mfr Part #:
830003177B
Mfr Name: Würth Elektronik
Würth Elektronik
Description:
WE-XTAL QUARTZ CRYSTAL 20.0 MHZ;
Stock on Request
830003177B Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
830003177B Description
Short technical summary and product information.
830003177B Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
830003177B Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
LFXTAL003177BULK
LFXTAL003177BULK
IQD Frequency Products
CRYSTAL 20.0000MHZ 30PF TH