7M-25.000MEIV-T 3.2X2.5 SEAM SEAL MHZ QUARTZ XTA
Mfr Part #:
7M-25.000MEIV-T
Mfr Name: TXC Corporation
TXC Corporation
Description:
3.2X2.5 SEAM SEAL MHZ QUARTZ XTA
Stock on Request
7M-25.000MEIV-T Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
7M-25.000MEIV-T Description
Short technical summary and product information.
7M-25.000MEIV-T Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
7M-25.000MEIV-T Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
LFXTAL072604REEL
LFXTAL072604REEL
IQD Frequency Products
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
View Part
W?th Elektronik
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
View Part
SXT3248FD48-25.000M
SXT3248FD48-25.000M
Suntsu Electronics, Inc.
CRYSTAL 25.000MHZ 8 PF SMD