7M-24.000MEIV-T 3.2X2.5 SEAM SEAL MHZ QUARTZ XTA
Mfr Part #:
7M-24.000MEIV-T
Mfr Name: TXC Corporation
TXC Corporation
Description:
3.2X2.5 SEAM SEAL MHZ QUARTZ XTA
Stock on Request
7M-24.000MEIV-T Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
7M-24.000MEIV-T Description
Short technical summary and product information.
7M-24.000MEIV-T Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
7M-24.000MEIV-T Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
QT325S-24.000MEIV-T
QT325S-24.000MEIV-T
QST
3.2X2.5 10PPM @25C 20PPM (-40 TO
View Part
7M-24.000MEIV-T
7M-24.000MEIV-T
FTS
3.2x2.5 XTAL 10ppm 20ppm 8pF
View Part
LFXTAL082073CUTT
LFXTAL082073CUTT
IQD Frequency Products
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
LFXTAL082073RL3K
LFXTAL082073RL3K
IQD Frequency Products
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD