7A-18.432MAAE-T 5.0x3.1 XTAL  30ppm 30ppm 12pF
Mfr Part #:
7A-18.432MAAE-T
Mfr Name: FTS
FTS
Description:
5.0x3.1 XTAL 30ppm 30ppm 12pF
Stock on Request
7A-18.432MAAE-T Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
7A-18.432MAAE-T Description
Short technical summary and product information.
5.0x3.1 XTAL 30ppm 30ppm 12pF
7A-18.432MAAE-T Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
7A-18.432MAAE-T Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
QT532G-18.432MAAE-T
QT532G-18.432MAAE-T
QST
5.0X3.2 30PPM @25C 30PPM (-20 TO
View Part
7A-18.432MAAE-T
7A-18.432MAAE-T
TXC Corporation
CRYSTAL 18.4320MHZ 12PF SMD