7A-14.7456MBBK-T CRYSTAL 14.7456MHZ 20PF SMD
Mfr Part #:
7A-14.7456MBBK-T
Mfr Name: TXC Corporation
TXC Corporation
Description:
CRYSTAL 14.7456MHZ 20PF SMD
Stock on Request
7A-14.7456MBBK-T Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
7A-14.7456MBBK-T Description
Short technical summary and product information.
CRYSTAL 14.7456MHZ 20PF SMD
7A-14.7456MBBK-T Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
7A-14.7456MBBK-T Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
7A-14.7456MBBK-T
7A-14.7456MBBK-T
FTS
5.0x3.1 XTAL 30ppm 30ppm 12pF