50KS36-01-1-10N SWITCH ROTARY 10POS 150MA 115V
Mfr Part #:
50KS36-01-1-10N
Description:
SWITCH ROTARY 10POS 150MA 115V
Stock on Request
50KS36-01-1-10N Specifications Quick View
Depth Behind Panel
Features
Voltage Rating
50KS36-01-1-10N Description
Short technical summary and product information.
SWITCH ROTARY 10POS 150MA 115V