50K36-01-1-10N-F SWITCH ROTARY 10POS 150MA 115V
Mfr Part #:
50K36-01-1-10N-F
Description:
SWITCH ROTARY 10POS 150MA 115V
Stock on Request
50K36-01-1-10N-F Specifications Quick View
Voltage Rating
50K36-01-1-10N-F Description
Short technical summary and product information.
SWITCH ROTARY 10POS 150MA 115V
50K36-01-1-10N-F Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
50K36-01-1-10N-F Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
50KS36-01-1-10N-F
50KS36-01-1-10N-F
Grayhill Inc.
SWITCH ROTARY 10POS 150MA 115V