5.0SMDJ45CA/TR13 5.0SMDJ, DO-214AB, 45V, 72.7V, R
Mfr Part #:
5.0SMDJ45CA/TR13
Description:
5.0SMDJ, DO-214AB, 45V, 72.7V, R
Stock on Request
5.0SMDJ45CA/TR13 Specifications Quick View
Applications
Bidirectional Channels
Voltage
5.0SMDJ45CA/TR13 Description
Short technical summary and product information.
5.0SMDJ45CA/TR13 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
5.0SMDJ45CA/TR13 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
5.0SMDJ45CA/TR7
5.0SMDJ45CA/TR7
Yageo
View Part
5.0SMCJ45CA
5.0SMCJ45CA
Diotec Semiconductor
TVS, SMC, 45V, 5000W, BI