4922R-15J FIXED IND 15UH 2.11A 89 MOHM SMD
Mfr Part #:
4922R-15J
Mfr Name: API Delevan Inc.
API Delevan Inc.
Description:
FIXED IND 15UH 2.11A 89 MOHM SMD
Stock on Request
4922R-15J Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
4922R-15J Description
Short technical summary and product information.
4922R-15J Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
4922R-15J Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
4922-15J
4922-15J
API Delevan Inc.