483-V533-J3M1-C4S0Z-25A CIR BRKR THRM 25A 115VAC 28VDC
Mfr Part #:
483-V533-J3M1-C4S0Z-25A
Description:
CIR BRKR THRM 25A 115VAC 28VDC
Stock on Request
483-V533-J3M1-C4S0Z-25A Specifications Quick View
Voltage Rating
483-V533-J3M1-C4S0Z-25A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 25A 115VAC 28VDC