483-G733-J1M1-M6S5ZN-35A CIR BRKR THRM 35A 115VAC 28VDC
Mfr Part #:
483-G733-J1M1-M6S5ZN-35A
Available from 1 distributors
Description:
CIR BRKR THRM 35A 115VAC 28VDC
Total Stock: 40 pcs
483-G733-J1M1-M6S5ZN-35A Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
40 pcs
40 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
483-G733-J1M1-M6S5ZN-35A Specifications Quick View
Voltage Rating
483-G733-J1M1-M6S5ZN-35A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 35A 115VAC 28VDC