483-G533-J3M1-C4S0Z-35A CIR BRKR THRM 35A 115VAC 28VDC
Mfr Part #:
483-G533-J3M1-C4S0Z-35A
Description:
CIR BRKR THRM 35A 115VAC 28VDC
Stock on Request
483-G533-J3M1-C4S0Z-35A Specifications Quick View
Voltage Rating
483-G533-J3M1-C4S0Z-35A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 35A 115VAC 28VDC