483-G533-J1M1-B2S0ZN-30A CIR BRKR THRM 30A 115VAC 28VDC
Mfr Part #:
483-G533-J1M1-B2S0ZN-30A
Description:
CIR BRKR THRM 30A 115VAC 28VDC
Stock on Request
483-G533-J1M1-B2S0ZN-30A Specifications Quick View
Voltage Rating
483-G533-J1M1-B2S0ZN-30A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 30A 115VAC 28VDC