483-G533-J1M1-B2S0Z-15A CIR BRKR THRM 15A 115VAC 28VDC
Mfr Part #:
483-G533-J1M1-B2S0Z-15A
Mfr Name: E-T-A
E-T-A
Description:
CIR BRKR THRM 15A 115VAC 28VDC
Stock on Request
483-G533-J1M1-B2S0Z-15A Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Actuator Type
Approval Agency
Breaker Type
Current Rating (Amps)
Illumination
Mounting Type
Number of Poles
Voltage Rating
483-G533-J1M1-B2S0Z-15A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 15A 115VAC 28VDC