483-G411-K1M1-A1S0Z-15A CIR BRKR THRM 15A 115VAC 28VDC
Mfr Part #:
483-G411-K1M1-A1S0Z-15A
Description:
CIR BRKR THRM 15A 115VAC 28VDC
Stock on Request
483-G411-K1M1-A1S0Z-15A Specifications Quick View
Voltage Rating
483-G411-K1M1-A1S0Z-15A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 15A 115VAC 28VDC