483-96-TC-K14-15A CIR BRKR THRM 15A 115VAC 28VDC
Mfr Part #:
483-96-TC-K14-15A
Description:
CIR BRKR THRM 15A 115VAC 28VDC
Stock on Request
483-96-TC-K14-15A Specifications Quick View
Voltage Rating
483-96-TC-K14-15A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 15A 115VAC 28VDC