482-G700-R1M1-Z0S0-35A CIR BRKR THRM 35A 115VAC 28VDC
Mfr Part #:
482-G700-R1M1-Z0S0-35A
Description:
CIR BRKR THRM 35A 115VAC 28VDC
Stock on Request
482-G700-R1M1-Z0S0-35A Specifications Quick View
Voltage Rating
482-G700-R1M1-Z0S0-35A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 35A 115VAC 28VDC