482-G512-K1M1-A1S0-15A CIR BRKR THRM 15A 115VAC 28VDC
Mfr Part #:
482-G512-K1M1-A1S0-15A
Description:
CIR BRKR THRM 15A 115VAC 28VDC
Stock on Request
482-G512-K1M1-A1S0-15A Specifications Quick View
Voltage Rating
482-G512-K1M1-A1S0-15A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 15A 115VAC 28VDC