482-G111-K1M1-A1S0-10A CIR BRKR THRM 10A 115VAC 28VDC
Mfr Part #:
482-G111-K1M1-A1S0-10A
Description:
CIR BRKR THRM 10A 115VAC 28VDC
Stock on Request
482-G111-K1M1-A1S0-10A Specifications Quick View
Voltage Rating
482-G111-K1M1-A1S0-10A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 10A 115VAC 28VDC