4554-681J FIXED IND 680UH 380MA 1.6 OHM TH
Mfr Part #:
4554-681J
Mfr Name: API Delevan Inc.
API Delevan Inc.
Description:
FIXED IND 680UH 380MA 1.6 OHM TH
Stock on Request
4554-681J Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
4554-681J Description
Short technical summary and product information.
4554-681J Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
4554-681J Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
4554R-681J
4554R-681J
API Delevan Inc.