4554-3R3K FIXED IND 3.3UH 5.5A 25 MOHM TH
Mfr Part #:
4554-3R3K
Mfr Name: API Delevan Inc.
API Delevan Inc.
Description:
FIXED IND 3.3UH 5.5A 25 MOHM TH
Stock on Request
4554-3R3K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
4554-3R3K Description
Short technical summary and product information.