4470R-33J FIXED IND 470UH 170MA 17 OHM TH
Mfr Part #:
4470R-33J
Mfr Name: API Delevan Inc.
API Delevan Inc.
Description:
FIXED IND 470UH 170MA 17 OHM TH
Stock on Request
4470R-33J Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
4470R-33J Description
Short technical summary and product information.
4470R-33J Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
4470R-33J Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
4470-33J
4470-33J
API Delevan Inc.