4302R-332H FIXED IND 3.3UH 285MA 1.85OHM SM
Mfr Part #:
4302R-332H
Mfr Name: API Delevan Inc.
API Delevan Inc.
Description:
FIXED IND 3.3UH 285MA 1.85OHM SM
Stock on Request
4302R-332H Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
4302R-332H Description
Short technical summary and product information.
4302R-332H Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
4302R-332H Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
4302-332H
4302-332H
API Delevan Inc.