4302-222H FIXED IND 2.2UH 345MA 1.25OHM SM
Mfr Part #:
4302-222H
Mfr Name: API Delevan Inc.
API Delevan Inc.
Description:
FIXED IND 2.2UH 345MA 1.25OHM SM
Stock on Request
4302-222H Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
4302-222H Description
Short technical summary and product information.
4302-222H Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
4302-222H Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
4302R-222H
4302R-222H
API Delevan Inc.