413-K54-FN2-35A CIR BRKR THRM 35A 115VAC 28VDC
Mfr Part #:
413-K54-FN2-35A
Description:
CIR BRKR THRM 35A 115VAC 28VDC
Stock on Request
413-K54-FN2-35A Specifications Quick View
Voltage Rating
413-K54-FN2-35A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 35A 115VAC 28VDC