413-K54-FN2-30A CIR BRKR THRM 30A 115VAC 28VDC
Mfr Part #:
413-K54-FN2-30A
Description:
CIR BRKR THRM 30A 115VAC 28VDC
Stock on Request
413-K54-FN2-30A Specifications Quick View
Voltage Rating
413-K54-FN2-30A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 30A 115VAC 28VDC