412-K14-LN2-15A CIR BRKR THRM 15A 115VAC 28VDC
Mfr Part #:
412-K14-LN2-15A
Description:
CIR BRKR THRM 15A 115VAC 28VDC
Stock on Request
412-K14-LN2-15A Specifications Quick View
Voltage Rating
412-K14-LN2-15A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 15A 115VAC 28VDC