3131-AF1PT-000000-1T3-16A CIR BRKR THRM 16A 250VAC 32VDC
Mfr Part #:
3131-AF1PT-000000-1T3-16A
Description:
CIR BRKR THRM 16A 250VAC 32VDC
Stock on Request
3131-AF1PT-000000-1T3-16A Specifications Quick View
Voltage Rating
3131-AF1PT-000000-1T3-16A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 16A 250VAC 32VDC