3120-N513-P7T1-W02F-20A CIR BRKR THERM SWITCH 1P
Mfr Part #:
3120-N513-P7T1-W02F-20A
Stock on Request
3120-N513-P7T1-W02F-20A Specifications Quick View
Voltage Rating
3120-N513-P7T1-W02F-20A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THERM SWITCH 1P
3120-N513-P7T1-W02F-20A Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
3120-N513-P7T1-W02F-20A Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
3120-N311-P7T1-W02D-20A
3120-N311-P7T1-W02D-20A
E-T-A
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC