3120-N321-P7T1-W14DR4-15A CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
Mfr Part #:
3120-N321-P7T1-W14DR4-15A
Description:
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
Stock on Request
3120-N321-P7T1-W14DR4-15A Specifications Quick View
Illumination
Illumination Voltage (Nominal)
Voltage Rating
3120-N321-P7T1-W14DR4-15A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC