254M06QD47 FILTER 47OHM 0.25UF 600V RADIAL
Mfr Part #:
254M06QD47
Mfr Name: ITW Paktron
ITW Paktron
Description:
FILTER 47OHM 0.25UF 600V RADIAL
Stock on Request
254M06QD47 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Applications
ESD Protection
Filter Order
Height
Mounting Type
Number of Channels
Operating Temperature
Resistance
Size
Technology
Type
Values
Voltage
254M06QD47 Description
Short technical summary and product information.