252010CDMCDS-1R0MC FIXED IND 1UH 3A 50 MOHM SMD
Mfr Part #:
252010CDMCDS-1R0MC
Available from 1 distributors
Mfr Name: SUMIDA CORP
SUMIDA CORP
Description:
FIXED IND 1UH 3A 50 MOHM SMD
Total Stock: 3,000 pcs
252010CDMCDS-1R0MC Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
3,000 pcs
3000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
252010CDMCDS-1R0MC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
252010CDMCDS-1R0MC Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 1UH 3A 50 MOHM SMD