2100LL-180-H-RC FIXED IND 18UH 10.1A 7 MOHM TH
Mfr Part #:
2100LL-180-H-RC
Available from 1 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 18UH 10.1A 7 MOHM TH
Total Stock: 1,012 pcs
2100LL-180-H-RC Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,012 pcs
1012 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
2100LL-180-H-RC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
2100LL-180-H-RC Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 18UH 10.1A 7 MOHM TH