2-5700-IG2-P10-10A CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
Mfr Part #:
2-5700-IG2-P10-10A
Description:
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
Stock on Request
2-5700-IG2-P10-10A Specifications Quick View
Voltage Rating
2-5700-IG2-P10-10A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC