2-5700-IG1-P10-A3-DD-20A CIRC BRKR THRM
Mfr Part #:
2-5700-IG1-P10-A3-DD-20A
Description:
CIRC BRKR THRM
Stock on Request
2-5700-IG1-P10-A3-DD-20A Specifications Quick View
Voltage Rating
2-5700-IG1-P10-A3-DD-20A Description
Short technical summary and product information.
CIRC BRKR THRM
2-5700-IG1-P10-A3-DD-20A Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
2-5700-IG1-P10-A3-DD-20A Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
2-5700-IG1-K10-20A
2-5700-IG1-K10-20A
E-T-A
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC