2-5700-IG1-P10-1125-15A CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
Mfr Part #:
2-5700-IG1-P10-1125-15A
Description:
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
Stock on Request
2-5700-IG1-P10-1125-15A Specifications Quick View
Voltage Rating
2-5700-IG1-P10-1125-15A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC