2-5700-IG1-K10-12A CIR BRKR THRM 12A 250VAC 50VDC
Mfr Part #:
2-5700-IG1-K10-12A
Description:
CIR BRKR THRM 12A 250VAC 50VDC
Stock on Request
2-5700-IG1-K10-12A Specifications Quick View
Voltage Rating
2-5700-IG1-K10-12A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 12A 250VAC 50VDC