2-5700-IG1-K10-1.5A CIR BRKR THRM 1.5A 250VAC 50VDC
Mfr Part #:
2-5700-IG1-K10-1.5A
Description:
CIR BRKR THRM 1.5A 250VAC 50VDC
Stock on Request
2-5700-IG1-K10-1.5A Specifications Quick View
Voltage Rating
2-5700-IG1-K10-1.5A Description
Short technical summary and product information.