2-5000-P10-H-8A CIR BRKR THRM 8A 250VAC 50VDC
Mfr Part #:
2-5000-P10-H-8A
Description:
CIR BRKR THRM 8A 250VAC 50VDC
Stock on Request
2-5000-P10-H-8A Specifications Quick View
Voltage Rating
2-5000-P10-H-8A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 8A 250VAC 50VDC