2-5000-K10-8A CIRC BRKR THRM
Mfr Part #:
2-5000-K10-8A
Description:
CIRC BRKR THRM
Stock on Request
2-5000-K10-8A Specifications Quick View
Voltage Rating
2-5000-K10-8A Description
Short technical summary and product information.
CIRC BRKR THRM
2-5000-K10-8A Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
2-5000-K10-8A Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
127-P10-H-KF-050022-8A
127-P10-H-KF-050022-8A
E-T-A
CIR BRKR THRM 8A 250VAC 50VDC