2-5000-K10-16A CIR BRKR THRM 16A
Mfr Part #:
2-5000-K10-16A
Description:
CIR BRKR THRM 16A
Stock on Request
2-5000-K10-16A Specifications Quick View
Voltage Rating
2-5000-K10-16A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 16A
2-5000-K10-16A Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
2-5000-K10-16A Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
127-T11-H-16A
127-T11-H-16A
E-T-A
CIR BRKR THRM 16A 250VAC 50VDC