1658-G41-06-P10-15A CIR BRKR THRM 15A 240VAC 28VDC
Mfr Part #:
1658-G41-06-P10-15A
Description:
CIR BRKR THRM 15A 240VAC 28VDC
Stock on Request
1658-G41-06-P10-15A Specifications Quick View
Voltage Rating
1658-G41-06-P10-15A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 15A 240VAC 28VDC