1658-G41-06-P10-12A CIR BRKR THRM 12A 240VAC 28VDC
Mfr Part #:
1658-G41-06-P10-12A
Description:
CIR BRKR THRM 12A 240VAC 28VDC
Stock on Request
1658-G41-06-P10-12A Specifications Quick View
Voltage Rating
1658-G41-06-P10-12A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 12A 240VAC 28VDC