1658-G41-00-P13-10A CIR BRKR THRM 10A 240VAC 28VDC
Mfr Part #:
1658-G41-00-P13-10A
Description:
CIR BRKR THRM 10A 240VAC 28VDC
Stock on Request
1658-G41-00-P13-10A Specifications Quick View
Voltage Rating
1658-G41-00-P13-10A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 10A 240VAC 28VDC