1658-G21-07-S83-8S0017-20A CIR BRKR THRM 20A 240VAC 28VDC
Mfr Part #:
1658-G21-07-S83-8S0017-20A
Description:
CIR BRKR THRM 20A 240VAC 28VDC
Stock on Request
1658-G21-07-S83-8S0017-20A Specifications Quick View
Voltage Rating
1658-G21-07-S83-8S0017-20A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 20A 240VAC 28VDC