1658-G21-06-S83-25A CIR BRKR THRM 25A 240VAC 28VDC
Mfr Part #:
1658-G21-06-S83-25A
Description:
CIR BRKR THRM 25A 240VAC 28VDC
Stock on Request
1658-G21-06-S83-25A Specifications Quick View
Voltage Rating
1658-G21-06-S83-25A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 25A 240VAC 28VDC