1658-F01-00-P10-D01-18A CIR BRKR THRM 18A 240VAC 28VDC
Mfr Part #:
1658-F01-00-P10-D01-18A
Description:
CIR BRKR THRM 18A 240VAC 28VDC
Stock on Request
1658-F01-00-P10-D01-18A Specifications Quick View
Voltage Rating
1658-F01-00-P10-D01-18A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 18A 240VAC 28VDC